filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Japońska Akademia Filmowa
2006
http://www.japan-academy-prize.jp/
Japońska Akademia Filmowa
Data wręczenia nagród:
3 marca
Ryuu Masayuki
Najlepszy film
wygrane
Tu zawsze świeci słońce
(2005)
nominacje
Bōkoku no Aegis
(2005)
Kiedyś zwyciężymy
(2004)
Kita no Zeronen
(2005)
Samuraj, którego kochałam
(2005)
Najlepsza aktorka
wygrane
[Sayuri Yoshinaga]
Sayuri Yoshinaga
jako Shino Komatsubara w filmie
Kita no Zeronen
(2005)
nominacje
Yûko Takeuchi
Haru no yuki
(2005)
Mika Nakashima
Nana
(2005)
Yoshino Kimura
Samuraj, którego kochałam
(2005)
Koyuki
Tu zawsze świeci słońce
(2005)
Najlepszy aktor
wygrane
[Hidetaka Yoshioka]
Hidetaka Yoshioka
jako Ryunosuke Chagawa w filmie
Tu zawsze świeci słońce
(2005)
nominacje
Hiroyuki Sanada
Bōkoku no Aegis
(2005)
Satoshi Tsumabuki
Haru no yuki
(2005)
Yûsuke Santamaria
Koshonin Mashita Masayoshi
(2005)
Somegoro Ichikawa
Samuraj, którego kochałam
(2005)
Najlepsza aktorka drugoplanowa
wygrane
[Hiroko Yakushimaru]
Hiroko Yakushimaru
jako Tomoe Suzuki w filmie
Tu zawsze świeci słońce
(2005)
nominacje
Michiyo Ôkusu
Haru no yuki
(2005)
Yuriko Ishida
Kita no Zeronen
(2005)
Satomi Ishihara
Kita no Zeronen
(2005)
Shinobu Terajima
Tokyo Tower
(2005)
Najlepszy aktor drugoplanowy
wygrane
[Shin'ichi Tsutsumi]
Shin'ichi Tsutsumi
jako Norifumi "Suzuki Auto" Suzuki w filmie
Tu zawsze świeci słońce
(2005)
nominacje
Kiichi Nakai
Bōkoku no Aegis
(2005)
Teruyuki Kagawa
Kita no Zeronen
(2005)
Etsushi Toyokawa
Kita no Zeronen
(2005)
Susumu Terajima
Koshonin Mashita Masayoshi
(2005)
Najlepszy reżyser
wygrane
[Takashi Yamazaki]
Takashi Yamazaki
Tu zawsze świeci słońce
(2005)
nominacje
Junji Sakamoto
Bōkoku no Aegis
(2005)
Kazuyuki Izutsu
Kiedyś zwyciężymy
(2004)
Isao Yukisada
Kita no Zeronen
(2005)
Mitsuo Kurotsuchi
Samuraj, którego kochałam
(2005)
Najlepsza muzyka
wygrane
Tu zawsze świeci słońce
(2005)
Naoki Sato
nominacje
Bōkoku no Aegis
(2005)
Trevor Jones
Haru no yuki
(2005)
Tarô Iwashiro
Kita no Zeronen
(2005)
Michiru Ohshima
Samuraj, którego kochałam
(2005)
Tarô Iwashiro
Najlepsza scenografia
wygrane
Tu zawsze świeci słońce
(2005)
Anri Jôjô
nominacje
Bōkoku no Aegis
(2005)
Mitsuo Harada
Haru no yuki
(2005)
Osamu Yamaguchi
Kita no Zeronen
(2005)
Kyôko Heya
Samuraj, którego kochałam
(2005)
Akira Sakuragi
Najlepsze oświetlenie
wygrane
Tu zawsze świeci słońce
(2005)
nominacje
Bōkoku no Aegis
(2005)
Kenji Ishida
Haru no yuki
(2005)
Yuuki Nakamura
Kita no Zeronen
(2005)
Yuuki Nakamura
Samuraj, którego kochałam
(2005)
Sosuke Yoshikado
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Tu zawsze świeci słońce
(2005)
Kozo Shibazaki
nominacje
Bōkoku no Aegis
(2005)
Norimichi Kasamatsu
Haru no yuki
(2005)
Ping Bin Lee
Kita no Zeronen
(2005)
Nobuyasu Kita
Samuraj, którego kochałam
(2005)
Shinji Kugimiya
Najlepszy debiutant
nominacje
Ryô Katsuji
Bōkoku no Aegis
(2005)
Shun Shioya
Kiedyś zwyciężymy
(2004)
Erika Sawajiri
Kiedyś zwyciężymy
(2004)
Mika Nakashima
Nana
(2005)
Maki Horikita
Tu zawsze świeci słońce
(2005)
Ryûnosuke Kamiki
Yôkai daisensô
(2005)
Najlepszy dźwięk
wygrane
Tu zawsze świeci słońce
(2005)
Hitoshi Tsurumaki
nominacje
Bōkoku no Aegis
(2005)
Yasuo Takano
Haru no yuki
(2005)
Hironori Itô
Kita no Zeronen
(2005)
Hironori Itô
Samuraj, którego kochałam
(2005)
Yasuo Hashimoto
Najlepszy film zagraniczny
wygrane
Za wszelką cenę
(2004)
Trzydziestolatka prosi emerytowanego trenera o pomoc w osiągnięciu sukcesu na ringu boksu zawodowego.
nominacje
Charlie i fabryka czekolady
(2005)
Człowiek ringu
(2005)
Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów
(2005)
Upiór w operze
(2004)
Najlepszy montaż
wygrane
Tu zawsze świeci słońce
(2005)
Ryûji Miyajima
nominacje
Bōkoku no Aegis
(2005)
William M. Anderson
Haru no yuki
(2005)
Takeshi Imai
Kita no Zeronen
(2005)
Takeshi Imai
Samuraj, którego kochałam
(2005)
Hiroshi Okuda
Najlepszy scenariusz
wygrane
Tu zawsze świeci słońce
(2005)
Takashi Yamazaki
,
Ryota Kosawa
nominacje
Bōkoku no Aegis
(2005)
Kenzaburo Iida
,
Yasuo Hasegawa
Kiedyś zwyciężymy
(2004)
Kazuyuki Izutsu
,
Daisuke Habara
Kita no Zeronen
(2005)
Machiko Nasu
Samuraj, którego kochałam
(2005)
Mitsuo Kurotsuchi
Nagroda Publiczności
Ulubiony film
wygrane
Nana
(2005)
Ulubiony aktor
wygrane
[Erika Sawajiri]
Erika Sawajiri
jako Kyung-ja Lee w filmie
Kiedyś zwyciężymy
(2004)
Wyróżnieni w roku 2006
Tu zawsze świeci słońce
(
12/14
)
Kita no Zeronen
(
1/14
)
Kiedyś zwyciężymy
(
1/6
)
Nana
(
1/3
)
Za wszelką cenę
(
1/1
)
Bōkoku no Aegis
(
0/12
)
Samuraj, którego kochałam
(
0/11
)
Haru no yuki
(
0/9
)
Koshonin Mashita Masayoshi
(
0/2
)
Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.