PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136005}

Infiltracja

The Departed
8,0 343 097
ocen
8,0 10 1 343097
7,5 44
oceny krytyków
Infiltracja
powrót do forum filmu Infiltracja

Co z tą kopertą ??

ocenił(a) film na 9

Wyjaśni mi ktoś co było w kopercie którą Costigan dał Pani Psycholog ? (którą miała otworzyć jak stanie mu się coś złego). Zaznaczam ze nie chodzi o kopertę z nagraniem która przyszła pocztą.

użytkownik usunięty
69azyl69

O ile wiem, to nie zostało wyjaśnione. Tak samo jak nie wiadomo "co z tą ciążą". Chyba, że coś mi umknęło, ale oglądałam 2 razy i nadal nie wiem. :-)

ocenił(a) film na 9
69azyl69

mnie też to nurtuje - ktoś zna odpowiedź?

ocenił(a) film na 9
69azyl69

Podejrzewam, że jakiś wydruk potwierdzający jego prawdziwe dane. Costigan zrobił to tuż po tym, jak wypatrzył swój błąd ortograficzny, na podstawie czego już zgadł, kto jest kretem.

69azyl69

Możliwe że były tam kopie nagrań i info do Wahlberga kto jest szpiegiem, przez co ten póżniej przyszedł do Collina i go zabił.

69azyl69

Może materiały, które Frank Costello przekazał swojemu prawnikowi jako ubezpieczenie w razie śmierci - a prawnik przekazał Costiganowi, jako (paradoksalnie) najbardziej zaufanemu człowiekowi.

ocenił(a) film na 9
69azyl69

Przecież to jasne jak słońce. Wahlbergowi to niby gołąbek wyszeptał na uszko kto był szczurem?

ocenił(a) film na 9
69azyl69

ojeju ojeju co bylo co bylo
a co moglo byc? pewno nagrania, wydruki itp, wszystko tzreba powiedziec/pokazac?

list milosny do psycholog byl bo chyba wiekszosc sie tego spodziewa i zawiedziona jest ze tego nie pokazali:] a i info ze nie moze miec dzieci dla wyjasnienia zagadki czyje to dziecko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones