PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136005}

Infiltracja

The Departed
8,0 343 164
oceny
8,0 10 1 343164
7,5 44
oceny krytyków
Infiltracja
powrót do forum filmu Infiltracja

od roli w "Co gryzie Gilberta Grape'a" po "Wilk z Wall Street" jak w tym roku nie dostanie Oskara to
mnie szlag jasny trafi. Zasłużył na niego jak mało kto.

ocenił(a) film na 8
Ines82

Patrząc na aktorstwo DiCaprio powinien mieć on jakiegoś Oscara na swoim koncie. Wilk z Wall Street wydaję się świetną okazją na zdobycie go. ;)

ocenił(a) film na 8
poczta448

Obawiam się, że w tym roku za duża konkurencja... Szkoda, bo DiCaprio to jeden z kilku genialnych aktorów; niestety, zbyt przystojny, a to niektórych drażni, kłuje w oczy; zazdroszczą. W Hollywood przystojniacy raczej nie dostają Oscarów ( Pitt, Clooney, Farrell). Cruise dostał dopiero za rolę w "Urodzonym 4 lipca", gdzie go oszpecono i zrobiono z niego kalekę ( bo co by o nim nie mówić, lubić go lub nie, przystojniakiem jest). DiCaprio to chodząca doskonałość, a to zmniejsza jego szanse na nagrodę wielebnej Akademii.

ocenił(a) film na 8
Alina23

trochę nagmatwane... Clooney jest posiadaczem dwóch Oscarów (za rolę w "Syrianie" i jako producent "Argo"), z kolei Cruise nie dostał żadnego Oscara. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
Buber43

Dziękuję za informacje. Rzeczywiście, napisałam to bez uprzedniego sprawdzenia. Ale tu mnie zaskoczyłeś! Clooney dostał Oscara za rolę? Zupełnie tego nie pamiętałam. Za produkcję kojarzę. A Cruise był chyba nominowany, ale mnie się wydawało, że dostał... Oj, chyba nie mogę już polegać tylko na mojej pamięci ;) Dzięki za oświecenie i sorry za zamieszanie :)

Ines82

Nie cierpię wizualnie tego aktora... No nie wiem dlaczego, ale tak jest. Co nie zmienia faktu, że aktorem jest bardzo dobrym i nagroda mu się należy. Ale wielu świetnych aktorów jej nie dostaje, np. Gary Oldman, Clooney, E. Norton i jeszcze kilku innych...

ocenił(a) film na 10
attra

mnie też trafi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones