PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136005}

Infiltracja

The Departed
8,0 343 164
oceny
8,0 10 1 343164
7,5 44
oceny krytyków
Infiltracja
powrót do forum filmu Infiltracja

Rozstrzygnijcie mój spór z kolegą. XD Bohater Matta Damona, ten kret i wtyka Franka w policji był przecież oczywiście gejem. Od razu jak się odezwał w filmie to homofobiczne odzywki, kreowanie się na podrywacza, problemy w łóżku ze swoją panią psycholog. Do tego przy drugim seansie zauważyłem, że był ministrantem, a Jack Nicholson (jego bohater ofc) ostro i sugestywnie pocisnął tamtym lokalnym księżom w barze. Może tutaj nadinterpretuje. Kolega uważa inaczej. Mówi, że to stary film i takiego wątku by tam wsadzili a Damon by nie zagrał geja (już w tym miejscu nie wyprowadzałem go z błędu, bo Matt Damon grał geja w Will & Grace).

ocenił(a) film na 10
ink1313

Moim zdaniem te problemy wynikały że stresu związanego z zadaniem, a podkreślenie problemów w łóżku miało być sugestią, że ojcem dziecka psychiatry jest Costigan.

stringer_bell

Możesz mieć rację. Przypomniało mi się, że jeszcze na końcu jak został zdemaskowany, to Leonardo też go nazwał "pedałem", ale może to taki losowy slur. Cóż, ta scena z księżmi wydała mi się zbyt dziwna żeby była randomowa, ale może już nadinterpretuję. To w sumie był bardzo angażujący film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones