PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136005}

Infiltracja

The Departed
8,0 342 986
ocen
8,0 10 1 342986
7,5 43
oceny krytyków
Infiltracja
powrót do forum filmu Infiltracja

nic szczególnego...

ocenił(a) film na 6

..przereklamowany.. 6/10

ocenił(a) film na 5
tomi1988

Ja też chyba jestem jakiś dziwny, bo film mnie nie poruszył. Po tylu nominacjach liczyłem że mnie wciśnie w fotel, a po półtorej godziny wzięło mnie na ziewanie. Niby gra w policjantów i złodziei, podwójni agenci, szpiegostwo, intrygi - ale nic ciekawszego niż w filmach sensacyjnych po 20-tej w środę na Polsacie. Nicholson kradnie większość scen, co z tego kiedy w większości odgrywał to samo co w Batmanie. Tak, było pełno ciętych ripost i zabawnych dialogów, o ile za riposty można uznać "f*ck you! F*ck you to!".

Dobrze, ze wytrzymałem do końca, bo w ostatnie 20 minut filmu było ciekawsze niż cała reszta. Akcja nabrała rumieńców, motyw z "podałem zły numer", ta scena odsłuchu płyty i potem wymiana spojrzeń na pogrzebie po której "wszytko jest już jasne"... warto było czekać :-)

ocenił(a) film na 5
zmechu

kolejny filom o glinach... nic więcej

ocenił(a) film na 6
zmechu

Racja. Jedynie zakończenie było ciekawe. Przez cały film ani ciekawych zwrotów akcji, ani elementów zaskoczenia. Całą tą historię spokojnie można by opowiedzieć w 1.5 godziny. 6/10 nic więcej.

ocenił(a) film na 6
teodor1990

Absolutna zgoda, gdyby nie ostatnie 30 minut to film byłby przeciętny.
Nawet Nicholson mnie tu irytował. Zbyt przerysowana postać.

użytkownik usunięty
zmechu

100 % true.
Nie polecam tego filmu strata czasu.

ocenił(a) film na 10

A ja polecam,rewelacja:-)

ocenił(a) film na 9
tomi1988

Dla mnie 6,5....

ocenił(a) film na 9
tomi1988

oj tam gadasz, bardzo dobry, azjatycki oryginał podobno jeszcze lepszy. postać Billego zagrana przez Di Caprio mnie ujeła.. i Vera też świetna. nawet Marky Mark ;) dobry film i tyle.

ocenił(a) film na 2
tomi1988

nie udało mi się dokończyć oglądania (co rzadko mi się zdarza), film tak nudny, że głowa mała ;/ nic się nie dziej przez połowę filmu, więc bez względu na to jak znakomita by była dalsza połowa, film jest dla mnie fatalny ;/

ocenił(a) film na 9
tomi1988

Twoja stara to nic szczególnego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones