PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136005}

Infiltracja

The Departed
8,0 343 097
ocen
8,0 10 1 343097
7,5 44
oceny krytyków
Infiltracja
powrót do forum filmu Infiltracja

nie rozumiem zachwytu

ocenił(a) film na 6

jak dla mnie średni.. i to bardzo :> wcale mnie nie porwal, wręcz momentami nudził :) obejrzałam do konca tylko ze wzgledu na obsade

neela96

co jest w nim średniego? za samą sekwencję początkowych scen ten film powinien mieć ocenę 10/10. aktorstwo, dialogi, scenariusz (adaptowany), kinematografia, ścieżka muzyczna - wszystko tip top. po tym co zaserwowało widzom kino masowe w ostatnim dziesięcioleciu ten film jawi się jako jakieś istne arcydzieło. Kino gatunkowe nie jest dla każdego, ale nie trzeba zaraz twierdzić, że film jest średni, bo się nie spodobał - obiektywnie, warsztatowo jest lepszy od 99% filmów jakie powstały. (jeśli nie 99,9%)

ocenił(a) film na 6
Kuba_219

a ja sie wynudziłam za wszystkie czasy i nie zamierzam za to przepraszać :) uwielbiam Leonardo ale moim zdaniem jest to jeden ze słabszych filmów w jakim zagrał :) ani zamysł tego filmu ani jego historia mnie nie urzekły :) niestety
a chyba o to chodzi w dobrym filmie :) to juz kwestia gustu ale ja zdania nie zmienie, i nigdy nie wróce zeby obejrzec ten film drugi raz bo ...szkoda czasu

ocenił(a) film na 10
neela96

Nie wstyd tak chwalić się publicznie brakiem gustu? Wracaj tańczyć prison breaka i podniecać się aladynem.

ocenił(a) film na 6
stringer_bell

wyrażanie swojej opini to nie wstyd ;) umiem docenić DOBRY film, moim zdaniem ten jest średni i tyle :) skoro tak Cie boli moja opinia to musisz mieć ''ciekawe'' życie >.<

ocenił(a) film na 6
neela96

Mnie tez nie porwal. Z duzej chmury maly deszcz. 1 raz ogladalem go z 10 lat temu i teraz znowu dalem mu szanse. Myslalem ze musze dorosnąć do niego czy cos. Ale nie. Tak jak wtedy i teraz akcja mnie nie porwala. Film nie wciąga jal i cala intryga. Nie czuc jakiejs wiezi z bohaterami. Wahlberg mi sie podobal. Dobre dialogi i to w zasadzie na tyle.

ocenił(a) film na 8
neela96

Ja podczas premiery w kinie (lata temu) tez tak zareagowałem. Wszystko przez to durne czytanie napisów, bo człowiekowi ucieka wiele detali z ekranu. Dopiero na dvd, gdy zauważyłem pewne rzeczy, doceniłem ten film. Scorsese lubi robić puzzle.

ocenił(a) film na 9
neela96

Raczej nie film dla kobiet.

neela96

chciałaś słodkiego Leonardo a tu klops ;)n dobrego a film dla mnie dobry

ocenił(a) film na 6
Thrud

dlaczego słodkiego?... po prostu film jest przecietny i tyle :) Co gryzie Gilberta Grape'a, Incepcja,Wilk z Wall Street... tam jest słodki? nie sądzę, a filmy są genialne

ocenił(a) film na 8
neela96

https://www.youtube.com/watch?v=4LrRgHyo7ZU

neela96

A mnie wymęczył i Wilk z Wall Street, i Incepcja. Nuda. I nie oglądam kina masowego.

Kinowy_ludek

Jakoś tak jest, że nie wszystkim musi się podobać to samo. Ja chyba wolę inne klimaty. Nie dostrzegam tutaj jakoś szczególnej pracy kamery czy jakichś wybitnych dialogów. Ot normalny film, jakich wiele.

Kinowy_ludek

Chociaż trzeba przyznać, że druga połowa na pewno jest lepsza od pierwszej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones