PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136005}

Infiltracja

The Departed
8,0 343 164
oceny
8,0 10 1 343164
7,5 44
oceny krytyków
Infiltracja
powrót do forum filmu Infiltracja

temat nr 1000

użytkownik usunięty

Wchodzisz do mieszkania gliniarza, a tam sprzęt grający McIntosh, nosz kurna, to już wystarczający
dowód na to, że facet jest kapusiem :D, bo gliniarz z jedną pensyjką, to musiałby 27 godzin na dobę
zapierdaIać, żeby do emerytury na takie rzeczy zaoszczędzić.

A tak BTW, to czemu Wahlberg zastrzelił Damona? Z zemsty? I czemu w ogóle DiCaprio nie
przedstawił dowodów Wahlbergowi, żeby ten oficjalnie wyprostował sprawę, tylko zdecydował się
na odstawienie jakiejś szopki na dachu? Tego jakoś nie jarzę.

użytkownik usunięty

Świetny temat^, koleś.

ocenił(a) film na 7

Myślę, że zastrzelił go z czystej zemsty, bo zdawał sobie sprawę, że to przez jego machlojki zginął Queenan. Widać było, że ci dwaj to wieloletni współpracownicy ale i lojalni przyjaciele, po śmierci więc tego drugiego Dignam rzucił pracę uprzednio próbując pobić Sullivana. W sumie jego postać jest dość drugorzędna, choć ważna, bo dzięki niemu film ma kompozycję zamkniętą, a widz odczuwa nutę sprawiedliwości widząc śmierć Sullivana (przynajmniej ja).
Co do gry Costigana, on to właśnie próbował uczynić. Przyskrzynił wtykę lekko go raniąc i dalej chciał go zaprowadzić na fotel sprawiedliwości nie dając się nawet sprowokować prośbami Sullivana, aby go zabił.Jednak z poczuciem dumy i metaforycznymi słowami na ustach "właśnie cię zabijam", zginął.

użytkownik usunięty
amfaa16

Ja zawsze odczuwam tę nutę, kiedy Matt Damon ginie.

ocenił(a) film na 8
amfaa16

Po zobaczeniu sceny śmierci Sullivana poczułam równowagę, którą straciłam po zamordowaniu Costigana.

użytkownik usunięty

szopka na dachu nie była jego zamierzeniem, costigan zadzwonil po tego czarnego zeby przylazł z dignamem i razem w trójke zgnoili sullivana, ale czarny przyszedł z drugą wtyką costello (o czym nie wiedział) i dlatego to się skończyło tak, a nie inaczej. to ten czarny wszystko spieprzył

ocenił(a) film na 8

Nie czytam gimby nawet.

ocenił(a) film na 9
Mowiacy_do_reki

przeciez dobrze napisal

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones